info@gokcetesisat.com
0537 851 6343 - 0538 060 9663

Bilmeniz Gereken Bilgiler

Düşen Fayans Nasıl Yapıştırılır

Düşen Fayans Nasıl Yapıştırılır

Tüm malzemelerin olduğu gibi duvar fayanslarının da bir ömrü vardır. Zamanla altındaki yapıştırıcının etkisini yitirmesiyle fayanslar yerlerinden oynayabilir ya da düşebilir. Peki, düşen fayanslar nasıl yapıştırılır? İşte yöntemi...

Genellikle banyo ve mutfak dekorasyonunda kullanılan fayanslar aşınarak düşebilir. Düştükten sonra kötü bir görünüme neden olan fayansları evinize usta çağırmadan kendi imkanlarınızla yapıştırabilirsiniz.

Eğer fayanslarınızdan biri ya da bir kaçı düştüyse ve herhangi bir hasar görmediyse onu tekrar yerine takabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Fayansın arka yüzeyine evinizde bulunan silikon tabancası ile silikon sıkın. Daha sonra fayansı düştüğü yere yapıştırın ve kenarlarını bantla sabitleyin. Bu şekilde 2 gün beklettikten sonra bantları çıkarabilirsiniz.

Bunun dışından piyasada satılan pek çok fayans yapıştıran macun bulunuyor. Bu macunlardan alarak fayansınızı yapıştırabilirsiniz. Bunun için ilk önce fayansın düştüğü alandaki fazla malzemeleri temizleyin. Daha sonra fayansın arkasına macunu sürün ve düştüğü yere düzgün bir şekilde yapıştırın.

İşte fayansınız eski gibi oldu...

DİĞER KAMPANYALAR

BİZE YAZINIZ

Sorun Ve Şikayetlerinizi Burdan Bize Kolayca Yazabilirsiniz.

Güvenlik Kodu